Skardos kirpimo žirklės gręžtuvui

6,15 EUR
Su PVM

Patobulintas dizainas: Skirtingai nuo kitų rinkoje esančių lakštinio metalo pjovimo gręžimo priedų, šio pjaustytuvas turi dantratį, kuris paskirsto pjovimo jėgą dviem pjovikliams, o tai pagerina pjovimo kokybę ir pagerina pjoviklio tarnavimo laiką. 
Puiki medžiaga: Suktuvo-gręžtuvo priedas yra pagamintas iš aukštos kokybės 40Cr plieno ir aliuminio lydinio, kuris turi gerą atsparumą dilimui ir yra itin tvirtas, todėl lengvai nesusidėvi ir turi ilgesnį tarnavimo laiką.
Platus pritaikymo spektras: Pjovimo priedas yra skirtas lengvo metalo plokštėms, gali pjauti 0.2-1 mm geležį, 0.3-1 mm baltą geležį, 0.2-0.8 mm plieną, 0.3-1.2 mm varį, 0.3-1.2 mm aliuminį, 0.2-0.5 mm nerūdijantį plieną, netinka nerūdijančiam plienui ir specialioms didelio kietumo lydinio plokštėms jeigu daugiau nei 0.5 mm 
Lengva naudoti: Pjovimo priedas gali lengvai paversti įprastą elektrinį grąžtą metalo pjaustytuvu, kuris sklandžiai atliks savo užduotis, nesunkiai pjaustysite plonus metalinius lakštus. Turime pritaikytą rankeną, kurią galima naudoti daugeliui elektrinių suktuvų-grąžtų. Lengva nešiotis, patogu laikyti, kai nenaudojama, lengvai tilps į jūsų įrankių dėžę.
Pastaba: Šiame rinkinyje nėra suktuvo-gręžtuvo. Taip pat nerekomenduojame naudoti šio pjoviklio pjaustyti storesnes medžiagas, kad nesugadintumėte įrenginio.

Kiekis
Išparduota


23115